Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків для учасників АТО

15.06.2018 384

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків для учасників АТО

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ____________ 2018 року № ______

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва та
обслуговування житлових будинків
для учасників АТО

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та враховуючи рекомендації комісії з питань розгляду документів учасників АТО щодо виділення їм земельних ділянок (протокол № 5 від 30.05.2018 р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Петречківу Віталію Вячеславовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 606 кв. м. на вул. Наливайка (ділянка № 30), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО.
1.2. Малишевському Роману Орестовичу, прож. с. Мала Білина, Самбірського району, земельну ділянку орієнтовною площею 606 кв. м. на вул. Наливайка (ділянка № 31), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО.
1.3. Марку Дмитру Івановичу, прож. с. Винники, Дрогобицького району, земельну ділянку орієнтовною площею 606 кв. м. на вул. Наливайка (ділянка № 32), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО.
1.4. Ореховському Олегу Леонідовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 606 кв. м. на вул. Наливайка (ділянка № 33), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО.
1.5. Кудрявцеву Руслану Олексійовичу, прож. м. Хирів, земельну ділянку орієнтовною площею 606 кв. м. на вул. Наливайка (ділянка № 34), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО.
1.6. Драпаку Сергію Анатолійовичу, прож. м. Стебник, земельну ділянку орієнтовною площею 606 кв. м. на вул. Наливайка (ділянка № 35), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту