Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків

18.02.2019 378

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «___»_________ 2019 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва
та обслуговування багатоквартирних
житлових будинків

Розглянувши клопотання юридичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 115 від 07.02.2019 р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку:
1.1. ОСББ «Оберіг 23» (О. Джулай), земельну ділянку орієнтовною площею 692 кв. м. на вул. Стрийській, 23/13, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
1.2. ОСББ «Пролісок» (Т. Дзиндзюра), земельну ділянку орієнтовною площею 4268 кв. м. на вул. Самбірська, 108/7, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
1.3. ОСББ «Пролісок» (Т. Дзиндзюра), земельну ділянку орієнтовною площею 2185 кв. м. на вул. Наливайка, 16, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
2. Юридичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту