Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків у м. Дрогобичі

16.04.2018 379

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових  будинків у м. Дрогобичі

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ____________ 2018 року № ______

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва та
обслуговування житлових
будинків у м. Дрогобичі

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 86 від 12.12.2017р., № 88 від 25.01.2018р., № 91 від 07.03.2018р., № 93 від 16.03.2018 р., № 95 від 13.04.2018р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Мецан Галині Євгенівні, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. у кварталі індивідуальної забудови на вул. Парковій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (ділянка № 7).
1.2. Поточняку Василю Йосиповичу, земельну ділянку орієнтовною площею 850 кв. м. на вул. Менцинського, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.3. Гриник Роксоляні Михайлівні, земельну ділянку орієнтовною площею 800 кв. м. на вул. Шептицького, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.4. Данилів Марії Василівні, земельну ділянку орієнтовною площею 998 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.5. Стечкевич Оксані Миколаївні, земельну ділянку орієнтовною площею 998 кв. м. на вул. Самбірській, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.6. Макуцькій Зоряні Сергіївні, земельну ділянку орієнтовною площею 966 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.7. Данилківу Роману Васильовичу, земельну ділянку орієнтовною площею 966 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.8. Коссаку Роману-Віктору Тадеєвичу, земельну ділянку орієнтовною площею 966 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.9. Бермес Андрію Романовичу, земельну ділянку орієнтовною площею 767 кв. м. на пров. Тепличному, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.10. Груздєва Жанна Олександрівна, земельну ділянку орієнтовною площею 810 кв. м. на вул. Глібова, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.11. Партиці Володимиру Станіславовичу, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на пров. Тепличний, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику бойових дій.
1.12. Хомошу Юрію Степановичу, земельну ділянку орієнтовною площею 763 кв. м. на пров. Тепличний, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.13. Гвоздецькій Дарії Федорівні, земельну ділянку орієнтовною площею 640 кв. м. на пров. Тепличний, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.14. Карпенко Світлані Іванівні, земельну ділянку орієнтовною площею 650 кв. м. на пров. Тепличний, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.15. Роздольській Марії Ярославівні, земельну ділянку орієнтовною площею 619 кв. м. на пров. Тепличний, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І.Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту