Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

19.03.2018 363

Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ____________ 2018 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки

Розглянувши клопотання Державного інституту проектування міст «Містопроект» Дрогобицьке відділення (М. Винницький) про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 92 від 15.03.2018р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктами нерухомо майна:
1.1. Державному інституту проектування міст «Містопроект» Дрогобицьке відділення (М. Винницький), земельну ділянку орієнтовною площею 1066 кв. м. на вул. Чорновола, 8, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту