Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна

11.12.2017 402

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від __________ 2017 року № ____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок під об’єктами
нерухомого майна

Розглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 85 від 06.12.2017р., № 86 від 12.12.2017р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомо майна:
1.1. Ковальчуку Якову Івановичу, прож. на вул. Д. Галицького, 7, земельну ділянку площею 641 кв. м. на вул. В. Великого, 7/4, для обслуговування нежитлового приміщення.
1.2. Сосяку Юрію Михайловичу, прож. с. Дережичі, вул. І. Франка, 19, земельну ділянку орієнтовною площею 3250 кв. м. на вул. Самбірській, 85, для обслуговування нежитлової будівлі.
1.3. Пікушу Юрію Володимировичу, прож. вул. Б. Хмельницького, 40, земельну ділянку орієнтовною площею 1900 кв. м. на вул. Б. Хмельницького, 39, для обслуговування нежитлової будівлі.
1.4. Кантору Марку Семеновичу, прож. вул. Січових Стрільців, 10, кв. 4, земельну ділянку орієнтовною площею 5000 кв. м. на вул. Трускавецькій, 71, для обслуговування нежитлової будівлі.
1.5. Церкві Християн Віри Євангельської (Я. Підганяк), земельну ділянку орієнтовною площею 544 кв. м. на вул. Стрийській, 431, для обслуговування нежитлової будівлі.
1.6. Спілці інвалідного спорту Дрогобиччини (О. Шевчук), земельну ділянку орієнтовною площею 1430 кв. м. на вул. Самбірській, для обслуговування спортивного майданчику.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту