Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Шевченка

20.11.2017 370

Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки на вул. Шевченка

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ 2017 року № ___

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки на вул. Шевченка

Розглянувши клопотання Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 28 від 26.07.2016р.), керуючись статтями 12, 118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл Дрогобицькому державному педагогічному університету ім. Івана Франка на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 3434 кв. м. на вул. Шевченка, код класифікації згідно класифікації видів цільового призначення земель, затвердженої наказом Держкомзему України № 548 від 23.07.2010 року – 04.06 для збереження та використання дендрологічних парків (створення дендропарку).
2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту