Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна

11.08.2017 451

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки під об’єктом  нерухомого майна

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № ____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельної ділянки під об’єктом
нерухомого майна

Розглянувши клопотання фізичних та юридичної особи про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 60 від 03.05.2017р., № 63 від 30.05.2017р., № 64 від 06.06.2017р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомо майна:
1.1. ПАТ «Львівобленерго» (Р. Мірзаєв), земельну ділянку орієнтовною площею 53 м.кв. на вул. Лесі Українки, для встановлення та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції.
1.2. Жирику Андрію Олексійовичу, прож. на вул. Самбірській, 108, кв. 24, земельну ділянку орієнтовною площею 1300 кв. м. на вул. Стрийській, 266, для обслуговування нежитлової будівлі.
1.3. Татомиру Олегу Івановичу, прож. на вул. П. Сагайдачного, 32/1, земельну ділянку орієнтовною площею 31 кв. м. на вул. Л. Українки, 21, для обслуговування нежитлового приміщення.
1.4. ТзОВ «Анна» (А. Соколова), земельну ділянку орієнтовною площею 70 кв. м. на вул. Гончарській, 11/1, для обслуговування нежитлового приміщення.
2. Юридичній та фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту