Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку для учасників АТО та внесення змін у рішення Дрогобицької міської ради

16.06.2017 357

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та  обслуговування житлового будинку  для учасників АТО та внесення змін  у рішення Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ 2017 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва та
обслуговування житлового будинку
для учасників АТО та внесення змін
у рішення Дрогобицької міської ради

Розглянувши клопотання учасників АТО про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 63 від 30.05.2017р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Федишину Володимиру Васильовичу, прож. на вул. Старицького, 28, кв. 15, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. У. Кравченко, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО.
1.2. Завадку Святославу Михайловичу, прож. на вул. Є. Коновальця, 7/6, кв. 43, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО.
2. Відмінити підпункт 2.13. пункту 2 рішення міської ради від 23 вересня 2015 р. № 1727 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам бойових дій та учасникам антитерористичної операції-особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, у забезпеченні її проведення» у зв’язку із поданою заявою.
2.1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Наливайка (квартал К-13), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (ділянка № 133), Зозуляку Василю Володимировичу, прож. на вул. Є. Коновальця, 5, кв. 66.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту