Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

14.01.2019 395

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «___»_________ 2019 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 112 від 05.12.2018р., № 113 від 11.01.2019р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Мельнику Зіновію Леонідовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. С. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику бойових дій
1.2. Стасик Валентині Сергіївні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 400 кв. м. на вул. Купальській, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.3. Кіпішу Івану Мироновичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 790 кв. м. у кварталі індивідуальної забудови на вул. Парковій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (діл. № 2).
1.4. Процяку Івану Богдановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. С. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО.
1.5. Шимушовському Андрію Васильовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. С. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту