Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування гаражів

25.04.2017 445

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та  обслуговування гаражів

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «___»_________ 2017 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва та
обслуговування гаражів

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 58 від 21.04.2017 р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування гаражів.
1.1. Боднар Ігорю Васильовичу, прож. на вул. Війтівська Гора, 179, кв. 9, земельну ділянку орієнтовною площею 24 кв. м. на вул. Війтівська Гора, для обслуговування гаражу.
1.2. Пиляк Сніжані Богданівні, прож. на вул. Лесі Українки, 66б, кв. 4, земельну ділянку орієнтовною площею 32 кв. м. на вул. Лесі Українки, (біля буд. № 66б), для обслуговування гаражу.
1.3. Сасик Ользі Олегівні, прож. на вул. М. Грушевського, 3, кв. 10, земельну ділянку орієнтовною площею 77 кв. м. на вул. Бориславській (біля буд. № 2), для обслуговування гаражу.
1.4. Кігівчаку Івану Михайловичу, прож. на вул. М. Грушевського, 34, кв. 24, земельну ділянку орієнтовною площею 18 кв. м. на вул. М. Грушевського (біля буд. № 18), для обслуговування гаражу.
1.5. Андруніву Юрію Вікторовичу, прож. на вул. Війтівська Гора, 179, кв. 7, земельну ділянку орієнтовною площею 50 кв. м. на вул. Війтівській Горі, (біля буд. № 179), для обслуговування гаражу.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балога).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту