Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків

25.04.2017 277

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «___»_________ 2017 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва та
обслуговування житлових будинків

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 58 від 21.04.2017 р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Вінцковській Оксані Всеволодівні, прож. на вул. Є. Коновальця, 7/4, кв. 40, земельну ділянку орієнтовною площею 690 кв. м. на вул. Грабовського, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.2. Стецькович Надії Василівні, прож. на пров. Короткому, 3, земельну ділянку орієнтовною площею 217 кв. м. на пров. Короткому, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.3. Михаць Володимиру Любомировичу, прож. на вул. Грабовського, 11, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Шухевича, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.4. Андрухіву Ігору Степановичу, прож. на вул. Шептицького, 13, с. Грушів, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Шухевича, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.5. Досьвядчинському Михайлу Миколайовичу, прож. на вул. В. Великого, 98, кв. 49, земельну ділянку орієнтовною площею 323 кв. м. на вул. Завіжній, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.6. Знак Парасковії Дмитрівні, прож. на вул. Стрийська, 105, кв. 22, земельну ділянку орієнтовною площею 605 кв. м. на пров. Тепличному, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.7. Квасній Оксані Романівні, прож. на вул. Сагайдачного, 41/1, кв. 16, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Горішній Брамі, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.8. Гриньків Галині Михайлівні, прож. на вул. Нижанківського, 2, кв. 47, земельну ділянку орієнтовною площею 840 кв. м. на вул. Парковій (між буд. 45 та 47), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.9. Мудрій Стефанії Степанівні, прож. на вул. Самбірська, 88, кв. 50, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.10. Каландарішвілі Сергію Георгійовичу, прож. на вул. М. Грушевського, 38, кв. 24, земельну ділянку орієнтовною площею 605 кв. м. на пров. Тепличному, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту