Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна

29.03.2017 485

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки під об’єктом  нерухомого майна

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ
від «___»_________ 2017 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельної ділянки під об’єктом
нерухомого майна

Розглянувши клопотання фізичної та юридичних осіб про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 54 від 21.02.2017 р., № 55 від 28.02.2017 р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування церкви:
1.1. Релігійній громаді УГКЦ парафії Різдва Івана Хрестителя у м. Дрогобичі Львівської області (о. І. Стебівка), земельну ділянку орієнтовною площею 2000 кв. м. на вул. Котляревського, для будівництва та обслуговування храму.
2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції:
2.1. ПАТ «Львівобленерго» (Р. Мірзаєв), земельну ділянку орієнтовною площею 53 м.кв. на вул. Котка, для встановлення та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції.
3. Юридичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1820 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту