Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок по зміні цільового призначення земельної ділянки

14.11.2016 485

Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок по зміні цільового призначення земельної ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «___»_________ 2016 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельних ділянок по зміні цільового
призначення земельної ділянки

Розглянувши клопотання фізичної особи про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 42 від 10.11.2016р.), керуючись статтями 12, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку:
1.1. Дорошенку Андрію Сергійовичу, прож. на вул. Чехова, 10, земельну ділянку орієнтовною площею 1401 кв. м. на вул. Стрийській, 179/1, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
2. Фізичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту