Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

02.09.2016 411

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

____ сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від «___»_________ 2016 року № _____

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок

Розглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи  № 31 від 16.08.2016р.,  № 32 від 23.08.2016 р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  в и р і ш и л а :

  1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва:

1.1. Сегіну Роману Івановичу, прож. на вул. Є. Коновальця, 9, кв. 71, земельну ділянку орієнтовною площею 572 кв. м. на вул. Станіславській, для ведення садівництва.

1.2. Козак Галині Іванівні,  Козак Миколі Володимировичу, прож. на вул.Січових Стрільців, 9, кв. 1, Козак Миколі Миколайовичу, В. Великого, 15, кв. 15, Лучечко Людмилі Михайлівні, прож. на вул. Січових Стрільців, 9, кв. 2, земельну ділянку орієнтовною площею 326 кв. м. на вул. Січових Стрільців, 9, для ведення садівництва.

1.3. Шебунчак Лідії Вікторівні, Шебунчаку Віктору Степановичу, Кобиренко Вірі Вікторівні, прож. на вул. Будівельній, 20 а, земельну ділянку орієнтовною площею 140 кв. м. на вул. Будівельній, 20а, для ведення садівництва.

1.4. Гурію Євгену Олександровичу, прож. на вул. І. Франка, 98, земельну ділянку орієнтовною площею 1190 кв. м. на вул. Горішній Брамі, 76, для ведення садівництва.

1.5. Сенику Володимиру Григоровичу, прож. на вул. 22 Січня, 25, земельну ділянку орієнтовною площею 18 кв. м. та земельну ділянку орієнтовною площею 125 кв. м.  на вул. Чорновола, 25, для ведення садівництва.

1.6. Кіт Оксані Михайлівні, прож. на вул. Шкільній, 14 с. Старе Село, земельну ділянку орієнтовною площею 1175 кв. м. на вул. Самбірській, 53, для ведення садівництва.

  1. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

 

         Міський голова                                                                            Т. Кучма                    

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту