Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

02.09.2016 401

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

____ сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від «___»_________ 2016 року № _____

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок

Розглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол  № 32 від 23.08.2016 р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  в и р і ш и л а :

  1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування та будівництва гаражів.

1.1. Остафійчуку Андрію Ярославовичу, прож. на вул. Нижанківського, 3, кв. 3, земельну ділянку орієнтовною площею 24 кв. м. на вул. Нижанківського, для будівництва та обслуговування гаражу.

1.2. Геремешу Михайлу Стефановичу, прож. на вул. Грушевського, 70, кв. 42, земельну ділянку орієнтовною площею 36 кв. м. на вул. В. Стуса, для будівництва та обслуговування гаражу.

1.3. Звіру Ростиславу Володимировичу, прож. на вул. Стрийській, 64, кв. 49, земельну ділянку орієнтовною площею 100 кв. м. на вул. А. Шептицького, для будівництва та обслуговування гаражу.

1.4. Візняку Олегу Степановичу, прож. на вул. Є. Коновальця, 7/5, кв. 44, земельну ділянку орієнтовною площею 28 кв. м. на вул. В. Стуса, для будівництва та обслуговування гаражу.

1.5. Грицаю Мирону Михайловичу, прож. на вул. Жупна, 16, кв. 1, земельну ділянку орієнтовною площею 37 кв. м. на вул. Жупній (біля буд. №16), для будівництва та обслуговування гаражу.

1.6. Цихівському Андрію Тадейовичу, прож. на вул. Шептицького, 18, кв. 18, земельну ділянку орієнтовною площею 54 кв. м. на вул. Шептицького (біля буд. №18), для будівництва та обслуговування гаражу.

1.7. Веденєєвій Тетяні Сергіївні, прож. на вул. І. Франка, 28, кв. 9, земельну ділянку орієнтовною площею 40 кв. м. на вул. Франка, для будівництва та обслуговування гаражу.

  1. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

 

         Міський голова                                                                            Т. Кучма                    

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту