Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів

26.07.2019 652

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва  індивідуальних гаражів

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «___»_________ 2019 року №

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва
індивідуальних гаражів

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи №114 від 17.01.2019р., №115 від 07.02.2019р., № 125 від 11.07.2019р., № 126 від 18.07.2019р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів:
1.1. Рішку Арсену Ігоровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 74 кв. м. на вул. Фабричній (біля буд. № 53), для будівництва індивідуального гаражу.
1.2. Семегену Мар’яну Мирославовичу, прож. м. Львів, земельну ділянку орієнтовною площею 71 кв. м. на вул. Фабричній (біля буд. № 53), для будівництва індивідуального гаражу.
1.3. Гладкому Ігорю Богдановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 26 кв. м. на вул. Київській (біля буд. № 27/2), для будівництва індивідуального гаражу.
1.4. Плаксіній Олені Антонівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 30 кв. м. на вул. Д. Бурка, для будівництва індивідуального гаражу.
1.5. Химину Андрію Руслановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 48 кв. м. на вул. Грушевського, для будівництва індивідуального гаражу.
1.6. Гнатишин Надії Василівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 5 кв. м. на вул. Братів Кицилів (біля будинку №20), для будівництва індивідуального гаражу.
1.7. Василику Михайлу Григоровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 59 кв. м. на вул. Чорновола (біля буд. №29), для будівництва індивідуального гаражу.
1.8. Леухіну Андрію Євгенійовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 33 кв. м. на вул. Стрийській (біля буд. №183/2), для будівництва індивідуального гаражу.
1.9. Микалу Ігорю Миколайовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 36 кв. м. на вул. В. Великого (біля буд. №50) , для будівництва індивідуального гаражу.
1.10. Мацигіну Василю Миколайовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 61 кв. м. на вул. Карпенка Карого, для будівництва індивідуального гаражу.
1.11. Мацигін Оксані Григорівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 69 кв. м. на вул. Карпенка Карого, для будівництва індивідуального гаражу.
1.12. Якуцу Петру Мирославовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 37 кв. м. на вул. 22 Січня, 45Д, для будівництва індивідуального гаражу.
1.13. Макарук Надії Євстахівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 70 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва індивідуального гаражу.
1.14. Мольтеру Ігорю Леоновичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 85 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва індивідуального гаражу.
2. Фізичним особам, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

26

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту