Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна

26.07.2019 603

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ 2019 року №

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок під об’єктами
нерухомого майна

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 125 від 11.07.2019р, № 126 від 18.07.2019р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомо майна:
1.1. КТП «Будматеріали» (Л.Порицька), земельну ділянку орієнтовною площею 717 кв. м. на вул. Стрийській, 34А, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.
1.2. КТП «Будматеріали» (Л.Порицька), земельну ділянку орієнтовною площею 1472 кв. м. на вул. Стрийська, 258/1, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.
1.3. КТП «Будматеріали» (Л.Порицька), земельну ділянку орієнтовною площею 5584 кв. м. на вул. Козловського, 2, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.
1.4. Бучинській Галині Йосипівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 20 кв. м. на вул. Трускавецькій, 67/3, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
1.5. Гритчак Ніні Миколаївні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 71 кв. м. на вул. В. Великого, 3/1, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
1.6. Бейзику Віталію Романовичу, прож. м. Трускавець, земельну ділянку орієнтовною площею 1979 кв. м. на вул. Війтівська Гора, 210, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
1.7. Яхнич Олені Валеріївні, прож. м. Львів, земельну ділянку орієнтовною площею 2198 кв. м. на вул. Стрийській, 266, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
1.8. АТ «Прикарпат-Буд» (О.Михаць), земельну ділянку орієнтовною площею 3066 кв. м. на вул. Механізаторів, 1, для розміщення та експлуатації підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
2. Юридичним та фізичним особам вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту