Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, для учасників АТО

02.09.2019 816

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків,  для учасників АТО

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ______________ 2019 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва та
обслуговування житлових будинків,
для учасників АТО

Розглянувши клопотання учасників АТО про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № ____ від __.08.2019р.), керуючись статтями 12, 118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Моленді Миколі Романовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 673 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 52).
1.2. Щудлі Богдану Степановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 672 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 38).
1.3. Щудлі Степану Богдановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 672 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 37).
1.4. Федіву Івану Степановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 676 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 65).
1.5. Румянцеву Олексію Олександровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 667 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 78).
1.6. Загоруйку Роману Миколайовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 672 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 50).
1.7. Нечипіру Руслану Івановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 678 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 64).
1.8. Білинському Ігорю Євгенійовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 668 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 77).
1.9. Лопському Роману Андрійовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 672 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 36).
1.10. Пилипіву Роману Олексійовичу, прож. м. Львів, земельну ділянку орієнтовною площею 675 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 49).
1.11. Николишину Андрію Володимировичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 802 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 29).
1.12. Куницькому Назарію Романовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 894 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 32).
1.13. Філяку Миколі Романовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 704 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 30).
1.14. Іванейку Олегу Дмитровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 781 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 31).
1.15. Петречку Василю Васильовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 669 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 76).
1.16. Сенюху Руслану Михайловичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 676 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 63).
1.17. Хомишаку Юрію Романовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 677 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 62).
1.18. Ниничу Мар‘яну Васильовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 668 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 75).
1.19. Сокуренку Ігорю Васильовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 672 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 35).
1.20. Карпману Юрію Михайловичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 678 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 48).
1.21. Штурипіті Івану Васильовичу, прож. смт. Підбуж, Дрогобицького району, земельну ділянку орієнтовною площею 672 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 5).
1.22. Янушевичу Ярославу Євгеновичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 670 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 60).
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту