Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

02.09.2019 1020

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «___»_________ 2019 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва
та обслуговування житлового будинку,
господарських будівель і споруд

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 68 від 15.08.2017 р., № 91 від 07.03.2018р., № 116 від 14.02.2019р., № 121 від 08.05.2019р., № 123 від 12.06.2019р., № 125 від 11.07.2019р., № 126 від 18.07.2019р., № 127 від 01.08.2019р., № 128 від 08.08.2019р., № 129 від 22.08.2019р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Ковалю Роману Олексійовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 606 кв. м. на вул. С. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.2. Шіллінгу Степану Михайловичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 650 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.3. Підлужному Федору Петровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 606 кв. м. на вул. С. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.4. Ковалю Олегу Олексійовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 606 кв. м. на вул. С. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.5. Делявському Петру Івановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Фабричній, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.6. Кекісу Михайлу Романовичу, прож. смт. Підбуж, Дрогобицького району, земельну ділянку орієнтовною площею 700 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.7. Кекіс Марії Миколаївні, прож. смт. Підбуж, Дрогобицького району, земельну ділянку орієнтовною площею 700 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.8. Бараняку Михайлу Івановичу, прож. смт. Підбуж, Дрогобицького району, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.9. Сов’яку Остапу Мирославовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 402 кв. м. на вул. Горішній Брамі, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.10. Даціву Івану Васильовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 900 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.11. Іваськіву Юрію Степановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 980 кв. м. на вул. Лішнянській, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.12. Петренку Роману Івановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 672 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.13. Сеньківу Роману Юрійовичу, Сеньків Ірині Василівні прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 924 кв. м. на вул. Вагилевича, 2/3, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.14. Микитичу Левку Михайловичу м, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 650 кв. м. на вул. Трусквецькій, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.15. Швадчак Оксані Михайлівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.16. Хотинському Андрію Зіновійовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.17. Волошину Андрію Богдановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.18. Юркевичу Миколі Павловичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.19. Нищаку Юрію Тарасовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 650 кв. м. на провул. Тепличному, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.20. Дем’яновській Ірині Олександрівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 800 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.21. Олейнікову Василю Анатолійовичу, прож. м. Стебник, земельну ділянку орієнтовною площею 950 кв. м. на вул. Спортивній, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.22. Криштальському Олегу Андрійовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.23. Цар Тетяні Сергіївні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.24. Шпаку Анатолію Профиловичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Зарічній, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту