Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

07.10.2019 441

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____  сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________ 2019 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 68 від 15.08.2017 р., № 125 від 11.07.2019р., № 128 від 08.08.2019р., № 131 від 18.09.2019р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Слесю Олегу Володимировичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 678 кв. м. на вул. Трускавецькій (діл. №15), для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.2. Леськіву Андрію Миколайовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.3. Петегиричу Богдану Дмитровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 800 кв. м. на вул. Винниченка, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.4. Мельник Оксані Ігорівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 818 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.5. Делявському Петру Івановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Фабричній, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.6. Юркевичу Миколі Павловичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.7. Сов’яку Остапу Мирославовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 402 кв. м. на вул. Горішній Брамі, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія