Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку

07.10.2019 432

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____  сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________ 2019 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва
та обслуговування багатоквартирного
житлового будинку

Розглянувши клопотання юридичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 130 від 05.09.2019р., № 131 від 18.09.2019р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. ОСББ «Карпати – 1» (А. Тустановська), земельну ділянку орієнтовною площею 484 кв. м. на вул. В. Великого, 28, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
1.2. ОСББ «Соломія – 2016», (Н. Качмар), земельну ділянку орієнтовною  загальною площею 5927  кв. м. на вул. Крушельницької, 1 та вул. Стрийській, 83  для будівництва та  обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
1.3. ОСББ «Соломія – 2016», (Н. Качмар), земельну ділянку орієнтовною  площею 5094  кв. м. на вул. Грушевського, 34,38 для будівництва та  обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
2. Юридичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія