Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Парковій

12.03.2020 1062

Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки на вул. Парковій

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _______________ 2020 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки на вул. Парковій

Розглянувши клопотання гр. Копача І.П. про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 140 від 20.02.2020р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська ради в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Копачу Івану Петровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Парковій у кварталі індивідуальної забудови, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (діл. № 52).
2. Фізичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту