Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Раневицькій, 5А

11.05.2020 811

Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки на вул. Раневицькій, 5А

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _______________ р. № ____

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки на вул. Раневицькій, 5А

Розглянувши клопотання ДП «Дрогобич Авто» ТзОВ «Агрохолдингзахід» (Т. Чигрин) про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 144 від 07.05.2020р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада  в и р і ш и л а :

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови:

1.1. ДП «Дрогобич Авто» ТзОВ «Агрохолдингзахід» (Т. Чигрин), земельну ділянку орієнтовною площею 8015 кв. м. на вул. Раневицькій, 5А, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія