Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів

11.05.2020 826

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _______________ р. № ____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва
індивідуальних гаражів

Розглянувши клопотання фізичної особи про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 144 від 07.05.2020р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  в и р і ш и л а :

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

1.1. Василюку Богдану Васильовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 85 кв. м. на пров. Трускавецькому, для будівництва індивідуального гаражу.

1.2. Кондзьолці Володимиру Мироновичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 30 кв. м. на вул. Сахарова, для будівництва індивідуального гаражу.

1.3. Мацигіну Василю Миколайовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 61 кв. м. на вул. Карпенка Карого, для будівництва індивідуального гаражу.

1.4. Мацигін Оксані Григорівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 69 кв. м. на вул. Карпенка Карого, для будівництва індивідуального гаражу.

1.5. Наю Андрію Степановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 24 кв. м. на вул. Грушевського, для будівництва індивідуального гаражу.

1.6. Овдіну Едуарду Віталійовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 38 кв. м. на вул. Війтівській Горі, для будівництва індивідуального гаражу.

1.7. Рішку Арсену Ігоровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 72 кв. м. на вул. Фабричній, для будівництва індивідуального гаражу.

1.8. Семегену Мар’яну Мирославовичу прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 72 кв. м. на вул. Фабричній, для будівництва індивідуального гаражу.

1.9. Шимелюк Людмилі Миколаївні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 33 кв. м. на вул. Київській, для будівництва індивідуального гаражу.

1.10. Подоляку Роману Михайловичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 20 кв. м. на вул. В. Великого, для будівництва індивідуального гаражу.

1.11. Лужецькому Дмитру Миколайовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 39 кв. м. на вул. Самбірській, для будівництва індивідуального гаражу.

1.12. Товчко Мар’яні Іванівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 38 кв. м. на вул. М. Грушевського, для будівництва індивідуального гаражу.

2. Фізичним особам, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія