Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Парковій

11.05.2020 806

Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки на вул. Парковій

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _______________ р. № ____

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки на вул. Парковій

Розглянувши клопотання гр. Микитина В.С. про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 144 від 07.05.2020р.,), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:

1.1. Микитину Василю Степановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 617 кв. м. на вул. Паркова (ділянка №58), для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

2. Фізичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія