Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

11.05.2020 842

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _______________ р. № ____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 144 від 07.05.2020р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :

 1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:

1.1. Гамківу Тарасу Михайловичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Винниченка, для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

1.2. Галушці Богдану Івановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 800 кв. м. на вул. Винниченка, для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

1.3. Хомину Миколі Васильовичу, прож. с. Залокоть, Дрогобицького району, земельну ділянку орієнтовною площею 800 кв. м. на вул. Шептицького, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

1.4. Красневич Ельмірі Махмуд-кізи, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Самбірській, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

1.5. Слотилу Роману Івановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтованою площею 673 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

1.6. Цюкало Ірині Сергіївні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Наливайка, для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

1.7. Войтечко Степанії Степанівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Воїнів УПА, для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

1.8. Медведєву Артуру Миколайовичу, прож. м. Стрий, земельну ділянку орієнтовною площею 995 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

1.9. Демківу Олегу Миколайовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1120 кв. м. на вул. Самбірській, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

1.10. Білик Галині Іванівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтованою площею 700 кв. м.  на вул. Козацькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

1.11. Феник Наталії Володимирівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтованою площею 1000 кв. м.  на вул. Пилипа Орлика, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

1.12. Чигринській Олені Вікторівні, прож. м. Дрогобич земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Самбірській, для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

1.13. Габовському Юрію Степановичу, прож. м. Дрогобич земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Стуса, для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

1.14. Летнянчину Ігорю Івановичу, прож. м. Дрогобич земельну ділянку орієнтовною площею 700 кв. м. на вул. Шептицького, для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія