Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

18.11.2021 4083

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2021 року № ____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва та
обслуговування житлового будинку,
господарських будівель і споруд

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин протоколи (протоколи №143 від 23.03.2020 р., №5 від 12.02.2021р., №13 від 25.05.2021р., №14 від 04.06.2021р., №19 від 02.07.2021р., №33 від 12.11.2021р., №34 від 16.11.2021р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Марківу Василю Михайловичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Самбірській, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.2. Якимчуку Ярославу Богдановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Стуса, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.3. Кіндратіву Юрію Євгеновичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Винниченка, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.4. Крутій Мар’яні Михайлівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Винниченка, м. Дрогобич, для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.5 Кричковській Христині Сергіївні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 950 кв. м. на вул. Війтівська Гора, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.6. Волошин Світлані Петрівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Винниченка, м. Дрогобич, для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.7. Цимбаляку Сергію Мироновичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 996 кв. м. на вул. Стрийській, м. Дрогобич, для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.8. Масюк Юлії Олегівні, прож. м. Львів, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. в м. Дрогобич, для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.9. Літинському Івану Ігоровичу, прож. с. Хатки Дрогобицького району, земельну ділянку орієнтовною площею 2500 кв. м. на вул. Львівській (діл. №26), с. Хатки Дрогобицького району, для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.10. Гарбузюку Ігорю Олексійовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Винниченка, м. Дрогобич, для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.11. Венгжину Олегу Ярославовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1500 кв.м. на вул. Л. Ровенської, с. Лішня, Дрогобицького р-ну, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.12. Петруняку Тарасу Мирославовичу, прож. м. Стебник, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Зелена Діброва, в м. Стебник, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту