Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна

18.11.2021 4041

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2021 року № ____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок під об’єктами
нерухомого майна

Розглянувши заяви юридичної та фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 20 від 16.07.2021р., № 25 від 10.09.2021р., № 33 від 12.11.2021р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна:
1.1. Васильківу Олегу Івановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 10 кв. м. на вул. П. Орлика, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
1.2. Ільницькому Михайлу Михайловичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 15 кв. м. на вул. Малий Ринок, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
1.3. ТзОВ «Літинське», (С. Карпенко), земельну ділянку орієнтовною площею 556 кв. м. на вул. Бориславській, 19/1, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
1.4. ФОП Пелехачу Яну, земельну ділянку орієнтовною площею 63 кв. м. на вул. Самбірській, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
1.5. Шашкевичу Володимиру Петровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 49 кв. м. на вул. Грушевського, 10 В, м. Стебник, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2. Юридичній та фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту