Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Дрогобичі

03.12.2021 4167

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок в м. Дрогобичі

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2021 року № ____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок в м. Дрогобичі

Розглянувши заяви юридичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи №29 від 12.10.2021р. № 32 від 29.10.2021р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:
1.1. КП «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради (В. Суда), земельну ділянку орієнтовною площею 562 кв. м. на вул. П. Орлика, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування.
1.2. КП «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради (В. Суда), земельну ділянку орієнтовною площею 1796 кв. м. на вул. П. Орлика, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування.
1.3. ДП «Комунальник» КП «Комбінат міського господарства» Дрогобицької міської ради (В. Лучків), земельну ділянку орієнтовною площею 29000 кв. м. на території с. Раневичі Дрогобицького району, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

2. Юридичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту