Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

13.04.2022 4772

Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки

Розглянувши службову записку Комунального підприємства «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради (В. Бохонок) про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № ___ від ___.04.2022 р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку:
1.1 Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради (В. Бохонок), земельну ділянку орієнтовною площею 2500 кв. м. на вул. Грушевського, м. Дрогобич, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту