Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктами нерухомого майна на вул. Тураша, 20, м. Дрогобич

04.07.2022 4975

Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки під об’єктами  нерухомого майна на вул. Тураша, 20, м. Дрогобич

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки під об’єктами
нерухомого майна на вул. Тураша, 20,
м. Дрогобич

Розглянувши заяву ТзОВ “Фасад-Захід”, (Т. Чигрин) про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № __ від ____.07.2022р. ), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості:
1.1. ТзОВ “Фасад-Захід”, (Т. Чигрин), земельну ділянку орієнтовною площею 11,5000 га на вул. Тураша, 20, м. Дрогобич, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту