Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна

04.07.2022 4999

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок під об’єктами
нерухомого майна

Розглянувши заяви юридичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол №___ від ___.07.2022р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти:

1.1. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В. Вовків), земельну ділянку орієнтовною площею 22608 кв. м. на вул. І. Франка, 50, с. Унятичі Дрогобицького району, для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти.
1.2. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В. Вовків), земельну ділянку орієнтовною площею 20193 кв. м. на вул. Зеленій, 1, с. Снятинка Дрогобицького району, для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти.
1.3. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В. Вовків), земельну ділянку орієнтовною площею 4412 кв. м. на вул. Лесі Українки, 132, с. Долішній Лужок Дрогобицького району, для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти.
1.4. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В. Вовків), земельну ділянку орієнтовною площею 22251 кв. м. на вул. І. Франка, 155, с. Бистриця Дрогобицького району, для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти.
1.5. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В. Вовків), земельну ділянку орієнтовною площею 13277 кв. м. на вул. Дрогобицька, 61, с. Брониця Дрогобицького району, для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти.

2. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови:
2.1. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради, земельну ділянку орієнтовною площею 2490 кв. м. на вул. Зарічній, 1, с. Нижні Гаї Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2.2. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради, земельну ділянку орієнтовною площею 3091 кв. м. на вул. Зеленій, 9, с. Снятинка Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2.3. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради, земельну ділянку орієнтовною площею 3100 кв. м. на вул. Лесі Українки, 1, с. Добрівляни Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2.4. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради, земельну ділянку орієнтовною площею 1235 кв. м. на вул. І. Франка, 260, с. Нагуєвичі Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

3. Юридичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту