Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови

04.07.2022 4984

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та  обслуговування інших будівель  громадської забудови

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва та
обслуговування інших будівель
громадської забудови

Розглянувши заяви Комунального підприємства «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради (В. Суда) про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол №___ від ___.07.2022р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови:
1.1. Комунальному підприємству «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради (В. Суда), земельну ділянку орієнтовною площею 13566 кв. м. на вул. П. Орлика, 15, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
1.2. Комунальному підприємству «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради (В. Суда), земельну ділянку орієнтовною площею 1782 кв. м. на вул. Бориславській, 82, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
1.3. Комунальному підприємству «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради (В. Суда), земельну ділянку орієнтовною площею 996 кв. м. на вул. Тарнавського, 33, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту