Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна

07.12.2022 5366

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок під об’єктами
нерухомого майна

Розглянувши заяви фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол №___ від ___.___.2022р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови:
1.1. Кухар Юлії Володимирівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 633 кв.м. на вул. Трускавецькій, 25 у м. Дрогобичі, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
1.2. Дмитриєву Сергію Володимировичу, прож. с. Шабельня Жовківського району Львівської області, Максимяку Ігорю Йосиповичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 5335 кв.м. на вул. Білозіра, 24 у с. Почаєвичі Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
1.3. Куснежу Ростиславу Івановичу, прож. м. Борислав, земельну ділянку орієнтовною площею 6100 кв.м. на вул. І. Франка, 79/5 у с. Нагуєвичі Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту