Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

20.01.2023 5627

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

Розглянувши службову записку Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Пошивак) про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 55 від 18.01.2023р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:
1.1. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Пошивак), земельну ділянку орієнтовною площею 52336 кв.м. на вул. Івана Франка у с. Унятичі Дрогобицького району, земельні ділянки загального користування, які використовуються як зелені насадження загального користування.
1.2. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Пошивак), земельну ділянку орієнтовною площею 1104 кв.м. на вул. Пилипа Орлика у м. Дрогобичі, земельні ділянки загального користування, які використовуються як зелені насадження загального користування.
2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту