Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

20.01.2023 5639

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки

Розглянувши звернення Приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго» про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 54 від 05.01.2023 р.), керуючись статтями 12, 42, п. «е» ст. 92, 123 Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії:
1.1. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку орієнтовною площею 477 кв.м. на території колишньої Раневицької сільської ради Дрогобицького району, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (опора №109 ПЛ 220 кВ).
2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту