Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна

24.04.2023 5735

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 


Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок під об’єктами
нерухомого майна 

Розглянувши заяви фізичних та юридичної осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 60 від 06.04.2023р.), керуючись статтями 12, 118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:
1.1. Яцірук Ользі Богданівні, прож. м. Львів, земельну ділянку орієнтовною площею 1300 кв.м. на вул. Тичини, 2, с. Лішня Дрогобицького району, для розміщення та експлуатації, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
1.2. Лисовцю Олегу Дмитровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 86 кв.м. на вул. Перемоги, 1/3, с. Ступниця Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
1.3. Приватному акціонерному товариству «Львівобленерго» (Р. Іванців), земельну ділянку орієнтовною площею 40 кв.м. на вул. Бойківській (позаду будинку №36 вул. Спортивної), м. Дрогобич, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії.
1.4. Сушинському Роману Романовичу, прож. с. Катино Самбірського району, земельну ділянку орієнтовною площею 8033 кв.м. на вул. Івана Франка, 2/9, с. Унятичі Дрогобицького району, для іншого сільськогосподарського призначення.

2. Фізичним та юридичній особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту