Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

14.07.2023 6220

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок    

Розглянувши заяву юридичної особи про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № ___ від ___.____.2023р.), керуючись статтями 12, 118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)» з метою встановлення земельного сервітуту:

1.1. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,1770 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)»
1.2. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,1358 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)»
1.3. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0971 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)»
1.4. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0026 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)»
1.5. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,011 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.6. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0178 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.7. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0108 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.8. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0027 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.9. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,1156 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.10. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0511 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.11. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0511 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.12. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,1085 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.13. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0314 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.14. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0134 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.15. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,5059 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.16. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0685 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.17. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,4578 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.18. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0246 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.19. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,4877 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.20. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0964 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.21. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0407 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.22. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0551 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.23. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0848 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.24. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0168 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.25. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,2061 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.26. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0512 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.27. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0921 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.28. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,6653 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.29. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,2107 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.30. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0015 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.31. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,0966 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.32. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,5620 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».
1.33. Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго», земельну ділянку площею 0,2477 га, на території Дрогобицької міської ради, для «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)».

2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту