Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку

17.10.2023 6589

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва та
обслуговування багатоквартирного
житлового будинку  

Розглянувши клопотання юридичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 72 від 13.10.2023р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування багатоквартирних житлових будинків:
1.1. ОСББ «Дрогобич, Лесі Українки, 6» (Валентина ЗАПОТОЧНА), земельну ділянку орієнтовною площею 792 кв.м. на вул. Лесі Українки, 6, м. Дрогобич, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
1.2. ОСББ «Л.Українки,4» (Марія ГОЛОВЕЙ), земельну ділянку орієнтовною площею 448 кв.м. на вул. Лесі Українки, 4, м. Дрогобич, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
1.3. ОСББ «ПРОЕКТ-ІДЕЯ» (Олександр ЖУРАВЕЛЬ), земельну ділянку орієнтовною площею 2716 кв.м. на вул. А. Міцкевича, 10, м. Дрогобич, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

2. Юридичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту