Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування храму

19.09.2017 310

Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для  обслуговування храму

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

____ сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від «___»_________ 2017 року № _____

 Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) для

обслуговування храму

Розглянувши клопотання релігійної громади Української Греко-Католицької Церкви парафії св. Йосафата у м. Дрогобичі  про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 70 від 31.08.2017 р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  в и р і ш и л а :                             

  1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій:

1.1. Релігійній громаді Української Греко-Католицької Церкви парафії св. Йосафата у м. Дрогобичі (о. В. Чава), земельну ділянку площею 4110 кв.м. на вул. М. Грушевського, 103/1, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

  1. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).      

Міський голова                                                                                      Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту