Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

07.10.2019 459

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____  сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________ 2019 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 131 від 18.09.2019р.), керуючись статтями 12, 118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Поточняку Роману Миколайовичу, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 902 кв. м. на вул. Спортивній, 5, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.2. Дмитруш Надії Георгіївні, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 910 кв. м. на вул. Стрийській, 148-150, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.3. Ковалю Степану Васильовичу, Коваль Мар’яні Василівні, прож.       в  c. Монастирець – Лішнянській, Дрогобицького р-ну, земельну ділянку орієнтовною площею 910 кв. м. на вул. Лесі Українки, 82, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.4. Славнику Олегу Васильовичу, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 618 кв. м. на пров. Тепличному, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І.Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія