Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

18.02.2019 359

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ___________ 2019 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення меж земельних ділянок
в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 114 від 17.01.2019р., № 115 від 07.02.2018р.), керуючись статтями 12, 118, Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Кизимі Оксані Богданівні, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 827 кв. м. на вул. Спортивній, 5, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.2. Денеці Анатолію Остаповичу, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 615 кв. м. на вул. Стадника, 6, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.3. Коца Ігорю Федоровичу, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на пров. Виноградному, 35, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.4. Стецишин Ірені Миколаївні, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 450 кв. м. на вул. Л.Українки, 114, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.5. Бермес Романі Львівні, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. 22 Січня, 90, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.6. Михайлівському Олегу Ярославовичу, Михайлівському Володимиру Ярославовичу, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Самбірській, 13, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.7. Німиловичу Мирославу Володимировичу, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 910 кв. м. на вул. Стрийській, 156, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.8. Федурку Петру Федоровичу, прож. в м. Дрогобич, Федурку Івану Федоровичу, прож. с. Снятинка, Дрогобицького р-н, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. 22 Січня, 104, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.9. Михайлець Олександрі Василівні, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Твердохліба, 4 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.10. Шукост Аллі Михайлівні, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 332 кв. м. на вул. Коцюбинського, 41, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.11. Кіт Любові Григорівні, Подгурському Артуру Віталійовичу, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Новій, 9, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.12. Стегницькому Андрію Михайловичу, Стегницькому Олегу Андрійовичу, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 509 кв. м. на вул. І.Франка, 296, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту