Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки

07.12.2022 5355

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо інвентаризації земельної ділянки

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № ____від___.___.2022р.), керуючись статтями 12, п.2 ст. 93, п. 2 ст.123, п.27 Розділу X «Перехідні положення» Земельного кодексу України, Указ Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, з метою подальшої передачі в оренду терміном на 1 рік:
1.1. Фізичній особі-підприємцю Бонтею Андрію Миколайовичу, прож. м. Дрогобич, на земельну ділянку площею 0,4000 га на території с. Раневичі Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
2. Фізичній особі-підприємцю, зазначеній у п. 1 цього рішення, звернутися до виконавця робіт із землеустрою, який діє у відповідності до норм діючого законодавства, для розроблення технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки.
3. Виготовлену технічну документацію фізичній особі-підприємцю вказаному у п. 1 цього рішення, подати до Дрогобицької міської ради на затвердження.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту