Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

20.01.2023 5713

Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж
земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання фізичної та юридичної осіб про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 54 від 05.01.2023р.), керуючись статтями 12, 118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі:
1.1 Чаплі Любові Теофілівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку площею 1670 кв. м. на вул. І. Франка, 175, с. Нагуєвичі Дрогобицького району, кадастровий номер 4621283900:01:003:0158, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку):
2.1 Комунальному підприємству «Ринок «Прикарпаття» (Р. Кіндратів), земельну ділянку площею 160 кв. м. на вул. Грушевського, 2а, м. Стебник, кадастровий номер 4610670500:01:004:0042, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку).
2.2 Комунальному підприємству «Ринок «Прикарпаття» (Р. Кіндратів), земельну ділянку площею 1932 кв. м. на вул. Грушевського, 2а, м. Стебник, кадастровий номер 4610670500:01:004:0025, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку).
3. Фізичній та юридичній особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту