Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для городництва

17.10.2023 6587

Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для городництва

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
для городництва 

Розглянувши заяву фізичної особи про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 72 від 13.10.2023р.), керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі в оренду на підставі плану з МБТІ від 12.01.1991 року та рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 09.04.1999 року №115:

1.1. Підбуському Віктору Тарасовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку площею 482 кв. м. на вул. Сагайдачного в м. Дрогобичі, кадастровий номер 4610600000:01:014:0166, для городництва.

2. Фізичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту