Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Дрогобицької міської ради ТзОВ «Експрес-Дрофа»

17.10.2023 6578

Про надання дозволу на  розроблення  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки Дрогобицької міської ради ТзОВ «Експрес-Дрофа»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про надання дозволу на
розроблення технічної документації
з нормативної грошової оцінки
земельної ділянки Дрогобицької
міської ради ТзОВ «Експрес-Дрофа» 

Розглянувши звернення Товариства з обмеженою відповідальністю «Експрес-Дрофа», з метою укладення договору оренди земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 72 від 13.10.2023р.), керуючись статтями 12, 123, 124 Земельного кодексу України, ч.1 ст. 15 Закону України «Про оцінку земель», Методикою нормативної грошової оцінки земельних ділянок, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 року № 1147, відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки:
1.1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Експрес-Дрофа» (Микола КОСОВАН), надати дозвіл на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 15246 кв. м. на вул. Молодіжній, 25 за межами с. Михайлевичі Дрогобицького району, кадастровий номер 4621294700:02:000:0010, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

2. Після виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки юридичній особі, вказаній в п. 1 рішення, подати її на затвердження до Дрогобицької міської ради.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту