Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

10.08.2018 382

Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
________ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ____________ 2018 року № ____

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 91 від 07.03.2018р., № 92 від 15.03.2018р., № 98 від 10.05.2018р., № 102 від 29.06.2018р., № 103 від 02.08.2018р., № 104 від 09.08.2018р.), керуючись статтями 12, 118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Огродник Богдані Михайлівні, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Вербовій, 10, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.2. Савельєвій Олександрі Йосипівні, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Четарів, 9/1, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.3. Плоскодняку Петру Романовичу, прож. в м. Дрогобичі, земельну ділянку орієнтовною площею 634 кв. м. на вул. Остроградського, 5, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.4. Нечипіру Степану Тарасовичу, прож. в м. Дрогобич, Когут Оксані Андріївні, прож. в с. Волоща, Дрогобицького району, земельну ділянку орієнтовною площею 311 кв. м. на вул. Шашкевича, 31/1, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.5. Греськіву Михайлу Миколайовичу, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Братів Кицилів, 3/1, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.6. Гаргаю Андрію Мирославовичу, прож. в м. Дрогобич, Кравцю Роману Андрійовичу, прож. в м. Дрогобичі, земельну ділянку орієнтовною площею 250 кв. м. на вул. Війтівській Горі, 100, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.7. Ковалю Анатолію Рафаіловичу, Нащочичу Василю Васильовичу, Шептицькому Володимиру Віталійовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Козловського, 18, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І.Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту