Про надання дозволу на списання заборгованості

14.11.2016 412

Про надання дозволу  на списання заборгованості

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від______________ р. № ____

Про надання дозволу
на списання заборгованості

В зв’язку з ліквідацією Управління комунальних ресурсів виконавчих органів Дрогобицької міської ради, враховуючи рекомендації ліквідаційної комісії управління комунальних ресурсів (протокол №5 від 31.10.2016 р.), постійної комісії з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (протокол №___ від 14.11.2016р.) , керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказом Міністерства фінансів № 372 від 02.04.2014 року «Про затвердження Порядку бухгалтерського обліку окремих активів та зобов’язань бюджетних установ та внесення змін до деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку бюджетних установ», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл Управлінню комунальних ресурсів виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання заборгованостей з орендної плати орендарів, згідно з додатком.
2. Виконання даного рішення доручити ліквідаційній комісії Управління комунальних ресурсів виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Л.Пелещак).
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту