Про надання дозволу на списання основних засобів та малоцінного інвентаря

06.12.2016 407

Про надання дозволу  на списання основних засобів  та малоцінного інвентаря

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від______________ р. № ____

Про надання дозволу
на списання основних засобів
та малоцінного інвентаря

Розглянувши клопотання начальника відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (С.Кучерявий), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 30 від 01.12.2016 р.), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1.Надати дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради списати основні засоби, малоцінний інвентар, які вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатку №1,2,3,4.
2. Надати дозвіл відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради списати основні засоби, малоцінний інвентар, які вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатку №5.
3.Виконання даного рішення доручити відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (С.Кучерявий), відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П.Сушко).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту