Про надання дозволу на списання основних засобів

26.07.2019 311

Про надання дозволу  на списання основних засобів

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________ р. № ____

Про надання дозволу
на списання основних засобів

Розглянувши клопотання начальника відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба), начальника відділу з питань НС та ЦЗН виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (М. Летнянчин), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 80 від 25.07.2019 р.) керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання основних засобів, які знаходяться на балансі КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» ДМР та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатками №1 та № 2.
2. Надати дозвіл виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на списання основних засобів, які знаходяться на балансі та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №3.
3. Виконання даного рішення доручити відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чубі), виконавчому комітету Дрогобицької міської ради (М. Оршанській).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом